26°C
17.06.2024 Pazartesi
Genel Gündem

Kadirli – Yeşilyayla Arası yapılan Asfalt yol 5 Ayda Bozuldu!

  • Haziran 4, 2024
Kadirli – Yeşilyayla Arası yapılan Asfalt yol 5 Ayda Bozuldu!

Kadirli – Yeşilyayla Arası yapılan Asfalt yol 5 Ayda Bozuldu!

Yusufizettin Köyü – Alibeyli Köyü Kalfa Mahallesine yapılan ilk yapıldığın da herkesçe yolda ne kadar güzel olmuş diye selfie çekilen yol nazara geldi ve 5 ay geçmeden bozuldu.

Yolun ilk yapımdan güzel göründüğünü 5 ay geçmeden bozulduğunu söyleyen vatandaşlar; “Yusufizettin Köyü – Kalfa Arası yapılan asfalt hep patladı, bozuldu.

Devlet buna para ödüyor. Alan müteahhitler hayırlarına bu yolu yapmıyorlar.

Paralarını alıyorlar. Daha yeni yapılan asfalt şimdiden bozuldu.

Devletin bunu kontrol etmesi lazım. Yazık günahtır.” şeklinde konuştular.Kadirli – Yeşilyayla Arası yapılan Asfalt yol 5 Ayda Bozuldu!
Yusufizettin Köyü – Alibeyli Köyü Kalfa Mahallesine yapılan ilk yapıldığın da herkesçe yolda ne kadar güzel olmuş diye selfi çekilen yol nazara geldi ve 5 ay geçmeden bozuldu.
Yolun ilk yapımdan güzel göründüğünü 5 ay geçmeden bozulduğunu söyleyen vatandaşlar, “Yusufizettin Köyü – Kalfa Arası yapılan asfalt hep patladı, bozuldu. Devlet buna para ödüyor. Alan müteahhitler hayırlarına bu yolu yapmıyorlar. Paralarını alıyorlar. Daha yeni yapılan asfalt şimdiden bozuldu. Devletin bunu kontrol etmesi lazım. Yazık günahtır.” Şeklinde konuştular.
Yolun bu hale gelmesinde kimin tedbirsizliği ve ihmâlliği var kim kimden korktuda altyapısı aceleye getirildi de yapıldı şimdiden merak konusu oldu.

Yazar

Kadirlim Gazetesi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir